O NÁS

Konzultace v oboru průmyslové automatizace a robotiky. Zprostředkování partnerských společností v oblastech: strojové vidění (povrchové vady složitých materiálů), binpickingové aplikace s robotem, laserové aplikace s robotem, automatizace skladů výrobních závodů, montážní linky. Výkup a prodej použitých průmyslových robotů.

10+

LET ZKUŠENOSTÍ  V OBORU ROBOTIKY

500+

ÚSPĚŠNĚ PRODANÝCH  ROBOTŮ

14

DNÍ – MINIMÁLNÍ  DOBA DODÁNÍ

JAKÉ SLUŽBY VÁM MŮŽEME POSKYTNOUT?

CONSULTING

Nabízíme službu s cílem pověření vhodného návrhu průmyslového robota pro Vaše řešení. Mnohdy se stane, že díky špatně navrženému technickému řešení (nástroj robota a rychlost pohybů) je průmyslový robot v provozu přetěžován, což má za důsledek jeho kratší životnost a zbytečné náklady na údržbu.

NETWORKING

Díky více jak deseti rokům v oboru robotiky a automatizace dokážeme zprostředkovat dodavatelské firmy úzce zaměřené na vhodné řešení ve výrobním procesu. Díky vhodnému partnerovi vždy získáte vysokou kvalitu za tu nejlepší cenu na trhu.

SALE

Nabízíme k prodeji zánovní průmyslové roboty pro Vaše řešení. Výhodou zánovních robotů je dostupná cena a hlavně termín dodání. Roboti skladem dokážeme expedovat v řádech jednotek dnů. Díky široké síti partnerů, kteří obchodují s použitými roboty, dokážeme vyhledat přesný typ robota dle Vašeho zadání.

Mým záměrem je zužitkovat více jak 10 let obchodních zkušeností z oboru automatizace a robotiky. Posledních 5 let ve společnosti Stäubli Systems s.r.o., jsem působil jako obchodní ředitel divize průmyslových robotů pro oblast východní Evropy.

company profile
JIŘÍ SAMEK
ZAKLADATEL JSM SOLUTIONS s.r.o.